روش های استفاده از چینپلکس بس

نویسنده: Omid Kohnekar دسته: رنگ مو و محصولات جانبی رنگ تاریخ: 1396-09-09 دیدگاه: 0 بازدید: 1391

کاربرد های چینپلکس(اولاپلکس) در زیر به طور کامل در توضیح داده خواهد شد 

                      با ما همراه باشید ......

سلام خدمت همراهان گرامی 

در زیر ما 5 کاربرد اصلی چینپلکس بس یا همان اولاپلکس بس را به طور کامل برایتان توضیح خواهیم داد 

 اولین کاربرد محلول چینپلکس (Chainplex bes) تقویت ریشه و ساقه موهای آسیب دیده و بیحالت که در اثر رنگ و دکلره کردن آسیب دیده اند:

اگر موهایتان کثیف است باید حتما موهایتان را شسته و خشک نمیایید.

مقدار 30 گرم میدوپلا (ماسک مو) + 5 گرم از محلول شماره 1 (محلول بازسازی کننده rebuilder) را با یکدیگر مخلوط نموده و به موهایتان مالیده و 10 دقیقه ماساژ دهید و سپس موهای خود را با آب بشوئید.

خیسی موها را گرفته و از محلول شماره 2 (محلول نگه دارنده STABLIZER) به موهایتان به اندازه نیاز بمالید و به مدت 10 دقیقا مجدادا ماساژ دهید و پس از آن با یک شامپوی ملایم همراه با نرم کننده موها را بشوئید و خشک کنید.

با این عمل علاوه بر ساقه  مو های شما که آسیب دیده اند ریشه مو نیز کاملا ترمیم و تغذیه می گردد.

برای بهبود ریشه و ساقه های مو بهتر است پس از انجام عملیات بالا از کرم شماره 3 (کرم احیا کننده IMPROVER) به کلیه موها مالیده و پس از 10 دقیقه ماساژ آن را شستشو دهید ، وسپس موها را به حالت دلخواه براشینگ کنید.

 

برای داشتن موهای ککاملا طبیعی و شفاف بهتر است از کرم شماره 3 (کرم احیا کننده IMPROVER)  به صورت شخصی در منزل استفاده کنید .

برای اینکار بعد از استحمام خیسی موهاا را گرفته و کرم را به موها مالیده و به مدت 5 تا 10 دقیقه ماساژ داده و سپس موهای خود را شستشو دهید.

دومین کاربرد محلول چینپلکس بس تقویت ریشه و ساقه موهای سفیدی می باشد که مشکل رنگ پذیری رنگ های روشن را دارند

A) برای ریشه و ساقه ی موهای تازه رشد کرده : 

اگر از رنگ های روشن استفاده میکنید مانند رنگ های شماره پایه  7-8-9  باید ابتدا عمل دکوپاژ را انجام دهید (یعنی اکسیدان 3% یا ولوم 10)+ آب ولرم+مقداری پودر دکلره(به اندازه ریشه و ساقه ها) بدون تماس با کف سر به موها مالیده بمدت 5 الی 10 دقیقه صبر کنید بعد موها را بشوئید.

سپس از رنگ های روشن دلخواه که روی سر دارید به میزان معین و مقدار 10 میل از محلول شماره 1 چینپلکس (محلول باز سازی کنندهه REBUILDER )+ اکسیدان9% 30 ولوم محلوط کرده بر روی موها مالیده بمدت 10 دقیقه ماساژ می دهیم و بعد موها را می شوئیم پس از آن محلول شماره 2 چینپلکس بس (محلول نگهدارنده STABLIZER ) را به ریشه موهای تازه رشد کرده مالیده 10 دقیقه ماساژ دهید 

سپس با یک شامپوی ملایم و نرم کننده شستشو داده و خشک نمائید .

بعد از اعمال فوق از کرم شماره 3 (کرم احیا کننده IMPROVER)  استفاده نموده و موهای خود را 10 دقیقه دیگر ماساژ داده سپس آبکشی نمایید.

B) جهت رنگ های تیره که در ریشه ماندگاری ندارند. راه حل با صورت زیر می باشد: 

در بیشتر موارد رنگ های تیره استفاده شده پس از چند بار شستشو روشن تر می شوند، برای جلوگیری از این موارد از فرمول زیر استفاده میکنیم : 

رنگ تیره مورد نظر موی سر+(اکسیدان6% یا 20 ولوم) +5 گرم از محلول شماره 1 چینپلکس (محلول بازسازی کننده REBUILDER ) را به موها بمالید و پس از 10 دقیقه ماساژ با آب ولرم خوب بشوئید.

خیسی موها را گرفته مجدادا 5 گرم از محلول شماره 2 (محلول نگهدارنده STABLiZER ) را به موهایتان مالیده و بمدت 10 دقیقه مجدادا ماساژ دهید و پس از آن با یک شامپوی ملایم همرا با نرم کننده شستشو داده و خشک نمایید.

بعد از اعمال فوق از کرم شماره 3 (کرم احیا کننده IMPROVER) به موها زده و 10 دقیقه ماساژ داده و سپس شستشو دهید.

دیدگاه خود را بنویسید

بالا