لیست محصولات تولید کننده jewel

برند جویل تولید کننده اکسسوری آرایشی مثل موچین ،قیچی،اواع برس ها و ....

0 دیدگاه

مرتب بودن ابرو ها همیشه مورد توجه خانم ها می باشد و نیاز به ابزار های خاص خود را دارد . به کمک موچین قیچی جویل که دارای سری انحنا دار می باشد می توانید به راحتی ریز ترین موها را جدا کنید. نوک این موچین ظرافت خاصی دارد که به جدا کردن موها از ریشه کمک میکند .

تومان 13.000
مشاهده سریع
0 دیدگاه

مژه مصنوعی Jewel مدل D: با استفاده از مژه مصنوعی های جویل مدل D مژه های خودتان را پرتر ، مشکی تر و یکدست تر جلوه دهید.

تومان 12.000
مشاهده سریع
0 دیدگاه

برس رژگونه کشویی جویل مدل 2092 :  برس رژگونه جویل دارای بافت بسیار نرم می باشد و به راحتی بر روی گونه کشیده می شود .  شوت رژگونه جویل کشویی بوده و به راحتی در داخل کیف لوازم آرایشی جای میگیرد. تراکم موهای برس بالا بوده و آرایشی یکدست را برای شما به ارمغان می آورد.

تومان 25.000
مشاهده سریع
0 دیدگاه

اصلاح مو و آرایش مو برای هر فردی بسیار مهم می باشد. آرایشگری یک هنر می باشد و نیاز به ابزار های متنوعی دارد که قیچی پیتاژ جویل یکی از این ابزار ها می باشد. به کمک قیچی پیتاژ جویل به راحتی می توانید حجم موها را کم کنید . 

تومان 25.000
مشاهده سریع
0 دیدگاه

ناخنگیر جویل سایز بزرگ جنس استیل این ناخن گیر مناسب برای ناخن های ضخیم می باشد . دارای سوهان بر روی دسته ناخن گیر  کاملا تیز و با قدرت 

تومان 15.000
مشاهده سریع
0 دیدگاه

پد آرایشی جویل مدل 1217 :  جنس این پد مخملی بوده و مناسب برای پنکک و کرم پودر می باشد. بافت فشرده و نرم پد جویل به شما در یکدست شدن مواد روی پوست کمک شایانی میکند.  پد جول قابلیت شستشو را دارد .

تومان 12.000
مشاهده سریع
0 دیدگاه

گاهی پیش می آید که ما برای از بین بردن تکه های اضافی اطراف ناخن خود نیاز به ابزاری داشته باشیم .گوشه گیر ناخن جویل با لبه تیز مناسب جدا کردن تکه های کنار ناخن .شما از گوشه گیر میتوانید برای از بین بردن پوست های بلند شده در اطراف ناخن نیز استفاده کنید.

تومان 13.000
مشاهده سریع
0 دیدگاه

برای مرتب کردن ابرو ها می بایست از ابزار های کار آمد و استاندارد استفاده کرد .موچین قیچی جویل به شما کمک میکند تا در کمترین زمان ممکن ابرو های خود را اراسته کنید . نوک تیز این موچین به شما اجازه میدهد تا موها به راحتی از ریشه جدا شوند .

تومان 12.000
مشاهده سریع
0 دیدگاه

موچین یک ابزار بسیار مفید و کارآمد می باشد که همه خانم ها به آن نیاز دارند.  موچین ابرو در دو مدل انبری و قیچی تولید می شود که هر فردی با توجه به راحتی خود از یک مدل استفاده میکند.  موچین انبری جویل GT-220 در ابعاد کوچک به راحتی در دست جای میگیرد و کار کردن با آن راحت می باشد. نوک موچین ابرو جویل مدل GT-220 با ظرافت خاص خود به راحتی ریز ترین موها را نیز...

تومان 12.000
مشاهده سریع
0 دیدگاه

سوهان های چوبی کاربرد های بسیاری دارد و مناسب برای ناخن های دست می باشد. از سوهان چوبی جویل میتوان در امور مربوط به کاشت ناخن نیز استفاده کرد. سوهان چوبی جویل دارای دو سطح می باشد و بسیار سبک می باشد که در حین کار دست شما را خسته نمیکند.  بسیار خوش دست طراحی شده و به راحتی می توان از آن استفاده کرد.

تومان 7.000
مشاهده سریع
0 دیدگاه

سوهان فلزی ناخن جویل به همراه گوشه گیر :  سوهان ناخن ابزار بسیار کارآمد و مفیدی برای خانم ها می باشد . سوهان ها انواع مختلفی دارند فلزی و چوبی و ... که هر کدام برای مصارف خاص خود استفاده می شوند. از سوهان فلزی مدل GSN-520 میتوان برای مصارف خانگی استفاده کرد .  به کمک گوشه گیر طراحی شده در سر سوهان میتوان زیر ناخن و اطراف آن را نیز تمیز کرد.

تومان 14.000
مشاهده سریع
0 دیدگاه

مژه دانه ای کوتاه جویل مناسب برای افرادی می باشد که به مژه های کوتاه و پر علاقه دارند . بعداز استفاده از مژه دانه ای کوتاه جویل می توان از ریمل نیز استفاده کرد. هر بسته مژه تکی جویل شامل 56 مژه می باشد.

تومان 25.000
مشاهده سریع
0 دیدگاه

مژه مصنوعی جویل مدل M :  مژه جفتی جویل با گوشه های بلند خود جلوه ای ویژه به چشمان شما خواهد داد .مژه های جول سبک بوده و حس سنگینی به چشمان شما نمیدهد. حجم این مژه متوسط می باشد و مژه های شما را پر میکند.

تومان 12.000
مشاهده سریع
0 دیدگاه

مژه مصنوعی جویل مدل KL مناسب برای مژه های کوتاه می باشد و حجم و اندازه مژه ها را زیاد تر میکند.  مژه مصنوعی جویل مدل KL سبک بوده و مانع از خستگی پلک شما می شود. این محصول فاقد چسب بوده و چسب را به صورت جداگانه میتوانید تهیه کنید .

تومان 12.000
مشاهده سریع
0 دیدگاه

موچین یک ابزار بسیار مفید و کارآمد می باشد که همه خانم ها به آن نیاز دارند.  موچین ابرو در دو مدل انبری و قیچی تولید می شود که هر فردی با توجه به راحتی خود از یک مدل استفاده میکند.  موچین انبری جویل GT-229در ابعاد کوچک به راحتی در دست جای میگیرد و کار کردن با آن راحت می باشد. نوک موچین ابرو جویل مدل GT-229با ظرافت خاص خود به راحتی ریز ترین موها را نیز از...

تومان 13.000
مشاهده سریع
0 دیدگاه

موچین یک ابزار برای مرتب کردن ابرو به شمار می رود که مورد استفاده خانم ها می باشد.  موچین قیچی جویل دارای دسته با روکش پلاستکی یشمی می باشد .  نوک تیز و و ظریف موچین جویل به شما اجازه میدهد تا ریز ترین موها را نیز جدا کنید .  دسته موچین قیچی به طوری طراحی شده است که در دستان شما سر نمی خورد.

تومان 12.000
مشاهده سریع
0 دیدگاه

مژه مصنوعی جویل مدل SO: کم بودن و یا کوتاه بودن مژه ها شما را به فکر می اندازد و این مورد جزو نیازهای شما می شود. شما می توانید با استفاده از انواع مژه مصنوعی های جویل نیاز خودتان را رفع کنید.

تومان 13.000
مشاهده سریع
0 دیدگاه

مژه KJ با اندازه متوسط و یکدست مورد توجه خانم ها قرار میگیرد و در گروه پرفروش ترین ها قرار میگیرد. مژه های جول سبک بوده و مانع از خستگی پلکک شما می شود.

تومان 14.000
مشاهده سریع
نمایش 1 - 18 از 18 مورد

بالا