ناخنگیر و سوهان 

6 محصول وجود دارد.
0 دیدگاه

سوهان چوبی زد وان مدل مستظیلی :  سوهان ناخن z.one مناسب برای ناخن های دست و پا می باشد. بافت فشرده این سوهان به شما کمک میکند که به راحتی کناره های ناخن را صاف نمایید. از سوهان چوبی زد وان می توان برای کاشت ناخن نیز استفاده کرد. این سوهان سبک می باشد و به راحتی می توان بدون خستگی دست از آن استفاده کرد.

تومان 8.000
مشاهده سریع
0 دیدگاه

زیبایی ناخن ها یکی از موارد مهم برای هر فردی به شمار می رود. به دلایل بسیار زیادی ممکن است که اطراف ناخن های ما نیاز به صاف کردن داشته باشد. بعد از کوتاه کردن، بلند شدن و یا شکستن شما می توانید به کمک سوهان دستی زد وان ناخن های خود را مرتب نمایید و زیبایی آن را دو چندان کنید. 

تومان 9.000
مشاهده سریع
0 دیدگاه

ناخنگیر جویل سایز بزرگ جنس استیل این ناخن گیر مناسب برای ناخن های ضخیم می باشد . دارای سوهان بر روی دسته ناخن گیر  کاملا تیز و با قدرت 

تومان 15.000
مشاهده سریع
0 دیدگاه

گاهی پیش می آید که ما برای از بین بردن تکه های اضافی اطراف ناخن خود نیاز به ابزاری داشته باشیم .گوشه گیر ناخن جویل با لبه تیز مناسب جدا کردن تکه های کنار ناخن .شما از گوشه گیر میتوانید برای از بین بردن پوست های بلند شده در اطراف ناخن نیز استفاده کنید.

تومان 13.000
مشاهده سریع
0 دیدگاه

سوهان های چوبی کاربرد های بسیاری دارد و مناسب برای ناخن های دست می باشد. از سوهان چوبی جویل میتوان در امور مربوط به کاشت ناخن نیز استفاده کرد. سوهان چوبی جویل دارای دو سطح می باشد و بسیار سبک می باشد که در حین کار دست شما را خسته نمیکند.  بسیار خوش دست طراحی شده و به راحتی می توان از آن استفاده کرد.

تومان 7.000
مشاهده سریع
0 دیدگاه

سوهان فلزی ناخن جویل به همراه گوشه گیر :  سوهان ناخن ابزار بسیار کارآمد و مفیدی برای خانم ها می باشد . سوهان ها انواع مختلفی دارند فلزی و چوبی و ... که هر کدام برای مصارف خاص خود استفاده می شوند. از سوهان فلزی مدل GSN-520 میتوان برای مصارف خانگی استفاده کرد .  به کمک گوشه گیر طراحی شده در سر سوهان میتوان زیر ناخن و اطراف آن را نیز تمیز کرد.

تومان 14.000
مشاهده سریع
نمایش 1 - 6 از 6 مورد

بالا